İnovasyon Yoluyla Hasta Sonuçlarını İyileştirme

İletişim sayfası

MedX Genel Merkezi
MedXHealth Corp

1495 Bonhill Road, Unit # 1
Mississauga, ON
Canada
L5T 1M2

Telefon: 1.905.670.4428
KANADA // ABD Ücretsiz Ücret: 1.888.363.3112 
Faks: 1.905.670.4749

Baş işletme görevlisi:
Louie Canitano
E: canitano@medxhealth.com
T: +1 905 670 4428 X 222 veya
Yalnızca ABD / Kanada +1 888 363 3112 X 222

 

Baş yönetici:
Scott Spearn
E: scott.spearn@medxhealth.com
T: +1 905 670 4428 veya
Yalnızca ABD / Kanada +1 888 363 3112

 

Genel Satış Soruları
Peter Elliott
E: peter.elliott@medxhealth.com
T: 905-670-4428 X 207

 

ABD ve Uluslararası Satış Soruları (Kanada hariç)
Larry Petersen
E: Larry.Petersen@medxhealth.com
T: +1 843 832 3232

 

İspanya ve Latin Amerika Satış Soruları
Frank Melendez
E: f.melendez@xytotest.com
T: +1 305 335 6162

 

Müşteri servisi:
Ivana Krznaric
E: Ivana.Krznaric@medxhealth.com
T: +1 905 670 4428 ext 228 veya
Yalnızca ABD / Kanada
+1 888 363 3112 X 228

 

Teknik Destek:
Ivana Krznaric
E: krznaric@medxhealth.com
T: +1 905 670 4428 X 228 veya
Yalnızca ABD / Kanada
+1 888 363 3112 X 228

 

Düzenleyici:
Roy Tobillo
E: tobillo@medxhealth.com
T: +1 905 670 4428 X 230 veya
Yalnızca ABD / Kanada
+1 888 363 3112 X 230

 

Yatırımcı ilişkileri:
Jim Cooke
E: cooke@medxhealth.com
T: +1 905 670 4428 X 223 veya
Yalnızca ABD / Kanada
+1 888 363 3112 X 223

 

Skype Konferansı Adı:
MedX.Health